YOGA RETREAT RUSSELSBROOK 2026
Zin om er een paar dagen tussenuit te gaan? Om te onthaasten, te genieten van de natuur en tijd te nemen voor jezelf?
Doe mee met ons Yoga Coolhaven Retreat en kom vier dagen helemaal tot rust — met yoga, wandelen, lekker vegetarisch eten en vooral veel ontspanning.
Data: zaterdag 2 mei 13:00 – dinsdag 5 mei 15:00
Kosten all-in: €460 bij betaling vóór 25 december, daarna €510
Aanmelding: stuur een email naar olga@yogacoolhaven.nl, je ontvangt dan de gegevens voor betalen.
Locatie
Net als de vorige keer logeren we in boerderij Russelsbrook, op 20 minuten fietsen van station Weert. De boerderij is met veel liefde verbouwd en ingericht. Rondom vind je bossen om in te dwalen, een meertje om in te zwemmen en een sauna om heerlijk op te warmen. Een unieke, stille plek waar je hoofd leeg mag worden en nieuwe energie vanzelf terugkomt.
Programma
Wij bieden een ruim programma met veel yoga aangevuld met meditatie en pranayama. Hiernaast verzorgt onze gastvrouw Yvonne een sessie beeldend werken. We werken op de yogazolder en in het atelier of maken gebruik van de weilanden, bossen en het meertje bij de boerderij. Naast de activiteiten is er ook tijd om je eigen gang te gaan.
Accommodatie
Je deelt een basic ingerichte slaapkamer met maximaal 3 personen. Donsdekens, wollen dekens en kussens zijn aanwezig. Neem zelf je beddengoed en handdoek mee. Wij zorgen voor yogamatten, props en materialen voor beeldend werk.
Voor wie?
Iedereen is welkom die bekend is met de basisyogahoudingen en met een goede fysieke conditie. Voor de sessie ‘beeldend werken’ heb je geen ervaring nodig maar dat mag wel. Meld je snel aan, de plekken zijn beperkt


